Totem Prapet

Totem Prapet

Parapet, binanın inşaat mühendisliğinde önemli bir yere sahip olup, adını binanın çatı, balkon ve benzeri yüksekliklerinden almıştır. Bu kapsamda totem prapet üzerine inşa edilebilir veya parapet konstrüksiyonu yükseltilerek kaplama olarak kullanılabilir.

Aynı zamanda; totem prapet daha çok balkon, teras veya çatı gibi mekanlarda kullanılsa da genellikle yüksek konstrüksiyonlu cam veya demirdir.

Çit görevi de görebilen parapetler, çoğunlukla çatılarda yağmur akışlarını daha estetik hale getirmek, herhangi bir eğimi gizlemek ve çatı başlangıcında yalıtım malzemelerinin detaylarını gizlemek için kullanılır.

İçeriğinde kullanılan malzemeye göre farklılık gösterebilen korkuluklar beton veya tuğladan yapılabilir. Ayrıca son yıllarda farklı malzemelerin kullanımı da görülmektedir.

Bu içerikte; Parapet kilidi ayrıca beton, alüminyum kompozit paneller veya su panellerinden korkuluk yapımında da kullanılır.

Prapet Nedir?

Binaların dış yüzeyleri, iyi ve kaliteli bir baskı yapıldığında dış mekân reklamcılığında en popüler seçeneklerden biridir. Reklam vermek isteyen firma ve markalar için büyük bir tanınırlık avantajı sunmaktadır.

Günümüzde bu, görsel kirliliğin giderilmesini reklam fırsatlarına dönüştürmek için ağırlıklı olarak binaların dekorasyonunda yapılmaktadır.

Dijital baskı için totem prapet kaplaması; yapıyı çevreleyen reklam kumaşı olan inşaat perdesi olarak da bilinir. Korkuluk işaretleri en az 3 metre yüksekliğindedir. Parapetin genişliği kaplanacak alana bağlıdır.

Prapet tabela uygulamalarını profesyonel ekibi ile hızlı teslimat hizmeti sunan firmamız Türkiye’nin tüm illerinde hizmet vermektedir. Prapet tabelaları dışarıdan projelendirildiği için gece ve gündüz etkin bir reklam imkânı sunar. Her marka ve her şirket geniş bir kitleyi kendine çekmek ve fark edilmek ister.

Prapet Ne İşe Yarar?

Yenileme işleminin gerçekleştirileceği inşaat alanlarının veya inşaat alanlarının değerlendirilmesi yoluyla uygulanan bu çalışmalar, markalara kendilerini etkin bir şekilde sunma fırsatı sunuyor. Reklam korkuluk kaplaması, tadilat ve inşaat alanlarıyla sınırlı kalmamalıdır.

Bu tarz reklamlar genellikle yollarda ve stadyum duvarlarının dışında da görülebilir. Günümüz reklamcılığının en önemli ayaklarından biri olan parapet kaplama aynı zamanda binalarınıza modern bir görünüm de katar.

Firmamız en kaliteli ve doğru hizmeti en uygun fiyat ve tasarım çeşitleriyle sunuyor.

Prapet Fiyatları

Parapet ekranlarının en büyük avantajlarından biri göz hizasında olmalarıdır. Göz hizasında olduğunuz için insanlar sizi kolayca fark eder. Mekânın genişliği kadar olan parapet perdeler ile firmalar kendi ilanlarını verebilmekte veya başka firmalara mekân kiralayabilmektedir.

Bu reklam yöntemi, yüksek çözünürlük ve ışıklandırma imkânı sunduğu için çok uygun maliyetlidir. Prapet üzerinde, özellikle yoğun yollarda reklam vermek, şirket isimlerinin insanlarla daha yakın ilişki kurmasına yardımcı olur.

Bunlarla birlikte; totem prapet, ürünlerini müşterilerine ulaştırmanın bir adım ötesine geçerek tüm süreçlerde aktif destek sunarak müşterilerine basit ve sorunsuz bir reklam deneyimi sunuyor.

Firmamız alanında uzman ve tecrübeli kadrosuyla en güzel tasarımları ve en özel malzemeleri sizlerle buluşturuyor.

Prapet montaj fiyatları malzemenin kalitesine ve yüzeyin genişliğine göre değişmektedir. Bu anlamda prapet reklam fiyatlarının belirli bir standarda göre belirlenmesi mümkün değildir.

Güçlü bir reklam olarak dayanıklı malzemeden vazgeçmeyen ve müşterilerine keyifli bir tanıtım süreci sunan firmamız istenilen ölçülerde prapet çalışmaları yapabilmektedir. En kaliteli ve doğru uygulama seçeneklerini ve en uygun fiyatları firmamızdan alabilirsiniz.