Ark Kurumsal

2015 yılından günümüze kadar reklam hizmetleri alanında faaliyet gösteren firmamız, sektördeki tecrübesinin yanı sıra teknolojiyi yakından takip ederek, hem makine parkuru, hem de ekip ve ekipman tarafında kendini düzenli olarak yenilemiştir.
Birlikte çalıştığımız müşterilerimize daha hızlı, kaliteli hizmet vermek amacıyla reklam sektöründeki yenilikler takip edilerek, iç eğitimlerle ve yapılan teçhizat yatırımlarıyla artan kalite sürekliliği sağlanmıştır.

Yaptığımız her iş bizim için son derece değerlidir

Biliyoruz ki reklam; her sektör için son derece önemli ve en iyi kurgulanması gereken birimlerden biridir. Bizim amacımız birlikte çalıştığımız tüm müşterilerimizin büyümesine katkıda bulunmak, değer katmaktır.
Müşteri memnuniyetini üst seviyede tutarak güvenilir, kaliteli bir hizmet sunmaktır.
Ark Medya ailesi olarak, Profesyonel Reklam Atölyesi mottosuyla başladığımız bu yolculuğumuzda tek ilkemiz, mutlak müşteri memnuniyetidir.

Ark Medya 15 yıllık deneyimiyle en çok tercih edilen reklam firmalarındandır.

İç mekan ve Dış mekan tabela yönlendirmelerinden, Araç giydirmeye , reklam panolarından proje yönetimine kadar her konuda müşterilerine destek olmayı benimseyen Ark Medya,
size ihtiyacınız olan tüm alanlarda profesyonel hizmetler sunarak çözüm ortağınız olacaktır.

Ark Medya Tabela 15 yıllık deneyimimizle; tasarım, üretim, montaj ve montaj sonrası desteğe kadar bütünleşik hizmet sağlıyoruz.
Sadece İstanbul’da değil Türkiye ‘nin dört bir tarafında da baskı ve montaj hizmeti sağlıyoruz.
Tüm ahşap, metal ve pleksi uygulamaları, İç ve Dış mekan dijital baskı, reklam panoları, ışıklı ışıksız tabela,paslanmaz harf , cephe kaplama, Araç giydirme gibi işleri uzman ekibimizle hayata geçiriyoruz.

Üretimde en önemli unsur , müşterinin isteğine cevap verebilecek ürünü, maliyet, kalite ve zaman üçgeninde üretmektir.
Bu bağlamda 2015 yılında kurmuş olduğumuz firmamızda firmaların kurumsal kimlik, lansman dönemi digital reklam uygulamaları, sezon içi digital baskılı reklamların tasarımı ve üretimi ile firmaların tabela, yönlendirme ve
stant ihtiyaçları gibi reklam çalışmalarını üretiyoruz.

Ürettiğimiz her fikrin gerçeğe dönüşmesinde üretim konusundaki becerimizle kendimizi tanıtıyoruz.